Sudėkite visas savo veiklas į prioritetų matricą ir pradėkite nuo pačios skubiausios ir svarbiausios užduoties. Išnaudokite laisvą vietą savo mintims, susitikimų atmintinėms ar užduotims užsirašyti. Stebėkite įpročius ir pildykite savo asmeninį darbų sąrašą.
Nebereikia kas savaitę perrašyti to paties pamokų tvarkaraščio, nes prie dienoraščio viršelio pridėjome tvarkaraščio juostelę. Jeigu jis pasikeis, galėsite tiesiog įklijuoti ant viršaus. Kiekvienos savaitės pradžioje galėsite sutelkti dėmesį į ateinančią savaitę ir kiekvieną dieną užrašyti, koks buvote laimingas (-a). Puslapio šone esančią taškuotą sritį galite naudoti pastaboms arba užduotims užsirašyti ir brėžiniams kurti.
Kiekvieno puslapio apačioje yra puslapio numeris, kurį naudodami galite sukurti savo turinį. Parašykite svarbiausius raktinius žodžius pastabų puslapyje kaip pavadinimą ir nedelsdami pridėkite juos prie turinio. Kitą kartą galėsite greitai rasti reikiamą puslapį naudodami turinį.
Dienoraščio pradžioje yra keli puslapiai, kurie padės pamilti save, prioretizuoti savo poreikius. Raskite veiklą, kuri džiugina ir susitelkite ties savo tikslais.
Užsirašykite ateinančių metų planą į savo dienoraštį ir pažiūrėkite, kaip greitai prabėgs jūsų laukiami mėnesiai, įvykiai ir ypatingos progos. Greitai vėl ateis vasara ir reikės pradėti ruoštis naujiems mokslo metams.
Per metus įvyksta daug svarbių dalykų, nesvarbu, ar tai būtų klasės ekskursija, mokytojo išvyka ar egzaminų laikotarpis. Išsaugokite svarbiausias datas vienoje vietoje.